Cehovi Udruženja obrtnika grada Zagreba

Ceh tradicijskih i umjetničkih obrta

Upravno tijelo ceha tradicijskih i umjetničkih obrta

  • Goran Maretić (Sekcija proizvođača suvenira), predsjednik Ceha tradicijskih i umjetničkih obrta
  • Gordan Dvoravić (Sekcija krznara, Sekcija kapara, Sekcija kišobranara), potpredsjednik Ceha tradicijskih i umjetničkih obrta
  • Goran Jelinek ( Sekcija zlatara i urara ) član

Ceh uslužnih djelatnosti

Upravno tijelo ceha uslužnih djelatnosti

  • Damir Juretić (Sekcija kemijskih čistača) –predsjednik
  • Robert Balog (Sekcija automehaničara) –  potpredsjednik
  • Spomenka Fabijančić (Sekcija cvjećara) – član
  • Valent Đurđan (Sekcija autostruke) – član
  • Miljenko Glogović (Sekcija fotografa) – član
  • Igor Plenković (Sekcija RTV elektroničara i Sekcija preciznih mehaničara) – član
  • Mile Perković (Sekcija tapetara) – član

Ceh građevinsko uslužnih djelatnosti

Upravno tijelo ceha građevinsko uslužnih djelatnosti

  • Zlatko Prosinečki ( Sekcija građevinara ) - predsjednik Ceha
  • Branko Stričak ( Sekcija limara i vodoinstalatera ) - potpredsjednik Ceha
  • Nenad Zrinski ( Sekcija dimnjačara ) - tajnik Ceha
  • Siniša Grabarević ( Sekcija instalatera centralnog grijanja i klimatizacije ) - član
  • Antun Seuček ( Sekcija soboslikara, ličilaca i pismoslikara ) - član
  • Tihomir Mihalić ( Sekcija plinoinstalatera i plinoservisera ) - član
  • Mladen Leš ( Sekcija električara ) - član

Ceh intelektualnih usluga gospodarskog karaktera

Upravno tijelo ceha intelektualnih usluga gospodarskog karaktera

  • Damir Židanić – predsjednik Ceha
  • Marijo Miletić - potpredsjednik Ceha
  • Isabela Amalie Bonyaj - član
  • Mihaela Jurković - član
  • Marina Perković - član
  • Biserka Cvijetinović - član
  • Vlasta Mustar - član
  • Miljenko Milanović - član
  • Dina Filipović Grgurić - član

Ceh proizvodnog karaktera

Upravno tijelo ceha proizvodnog karaktera

  • Alma Jatić Hasanbegović (Sekcija metalaca) – predsjednica Ceha
  • Dora Rubić ( Sekcija krojača )-potpredsjednica Ceha
  • Josip Žuglić (Sekcija metalaca) – tajnik Ceha
  • Renato Bočak (Sekcija postolara) – član
  • Drago Dević (Sekcija staklara) – član
  • Dalibor Doko (Sekcija optičara) – član
  • Ivan Halužan (Sekcija stolara) – član
  • Marijan Hudetz (Sekcija knjigoveža, kartonažera i papirne konfekcije) – član
  • Alan Prežec (Sekcija mesara i Sekcija pekara) – član
  • Zlatko Tkalčević (Sekcija plastičara) – član
  • Miljenko Vuk (Sekcija kožne galanterije) – član

Ceh frizera i kozmetičara

Upravno tijelo ceha frizera i kozmetičara

  • Ivica Zanetti  ( Sekcija frizera ) – predsjednik Ceha
  • Antonija Tretinjak ( Sekcija kozmetičara ) - potpredsjednica Ceha
  • Spomenka Krebsz ( Sekcija frizera ) - član
  • Hata Novalija ( Sekciaj frizera )  - član
  • Marija Hercigonja  ( Sekciaj frizera ) - član
  • Renata Šmida  ( Sekcija kozmetičara ) - član
  • Ivana Buterin  ( Sekcija kozmetičara )- član